Nevrine Codeine 30mg Comp 20

Op voorschrift
Geneesmiddel
Op voorraad

Aanpasbare opties:

Maximaal 14 tekens

Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.

Gebruik

Volwassenen en adolescenten (> 50 kg)

  • 1 - 2 tabletten, 3 x /dag
  • Min. 6u interval tussen 2 innamen
  • Max. 8 tabletten /24 uur

Volwassenen (< 50 kg)

  • Max. dagdosis bepalen in functie van het lichaamsgewicht
  • Max. 60 mg paracetamol/ kg/per 24 uur

Kinderen en adolescenten 12-18 jaar (33-50 kg)

  • 1 tablet, 4 x/dag.
  • Min. 6u interval tussen 2 innamen
  • Max. 60 mg paracetamol/kg/per 24 uur en max. 240 mg codeïne per 24 uur.

Toedieningswijze

  • De tabletten met een groot glas water inslikken
Indicatie

Pijn

  • bij volwassenen en adolescenten vanaf de leeftijd van 12 jaar
  • die niet kan worden verlicht door andere pijnstillers zoals alleen paracetamol of alleen ibuprofen.
Contra indicatie

• Overgevoeligheid voor de werkzame stoffen (paracetamol, coffeïne en codeïnefosfaat) of voor één van de in "Samenstelling" vermelde hulpstoffen.Ten gevolge van de aanwezigheid van codeïne :• Bij alle pediatrische patiënten (0-18 jaar) die een tonsillectomie en/of adenoïdectomie ondergaan wegens het obstructief slaapapneusyndroom, vanwege het verhoogde risico op het ontwikkelen van ernstige en levensbedreigende bijwerkingen.• Bij vrouwen wanneer zij borstvoeding geven• Bij patiënten van wie bekend is dat zij ultrasnelle CYP2D6-metaboliseerders zijn.• Bewezen ademhalingsinsufficiëntie• Acute astma.

Details
CNK2511541
FabrikantenSterop group
MerkenSterop
Breedte55 mm
Lengte124 mm
Diepte20 mm
Verpakkingshoeveelheid20
Bijsluiter